VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÚŤAŽE - družstvá
Názov súťaže |
Atletika žiakov a žiačok SŠ |
|
|||||
Kraj / Obvod |
Prešovský/Kežmarok |
||||||
Kolo (obv.reg.kraj.) |
Obvodné kolo |
||||||
Kategória (ch,d) |
žiaci a žiačky SŠ nar. 1.1.1991 a ml. |
||||||
Organizátor |
CVČ Kežmarok/ SOŠ Garbiarská Kežmarok |
||||||
Termín a miesto |
5.5.2011- atletický štadión Kežmarok |
||||||
Počet zúčastnených škôl |
7 |
||||||
Počet zúčastnených žiakov |
95 |
||||||
Počet organizátorov |
12 |
Zhodnotenie akcie: Preteky sa konali za veľmi ťažkých poveternostných podmienok. Fúkal silný, chladný, nárazový vietor. V úvodnej disciplíne v hode diskom dokonca aj snežilo.
Protesty neboli podané.
Výsledky
400m:
2. Silvester Harendárčik 29.11.1994 SUŠ Slavkovská 1:02,02
800m:
6. Jakub Giacko 13.4.1994 SUŠ Slavkovská 2:43,32
7. Dávid Švejnoha 18.6.1994 SUŠ Slavkovská 2:52,91
1500m:
2. Radovan Bjalončík 22.9.1993 SUŠ Slavkovská 5:06,13
5. Michal Knapík 7.03.1993 SUŠ Slavkovská 5:23,29
Skok do diaľky:
4. Silvester Harendárčik 29.11.1994 SUŠ Slavkovská 518
9. Igor Hanaček 29.11.1994 SUŠ Slavkovská 452
Guľa:
7. Ondrej Koščák 13.11.1992 SUŠ Slavkovská 9,93
Oštep:
3. Ondrej Koščák 13.11. 1992 SUŠ Slavkovská 32,22
Dievčatá:
100m:
4. Adriana Theiszová 26.10.1992 SUŠ Slavkovská 13,97
5. Ivana Kucová 27.9.1992 SUŠ Slavkovská 14,48
400m:
7. Michaela Balážová 22.10.1993 SUŠ Slavkovská 1:38,53
800m:
3. Adriana Theiszová 26.10.1992 SUŠ Slavkovská 2:58,92
Skok do diaľky:
4. Ivana Kucová 27.9.1992 SUŠ Slavkovská 3,96
Švédska štafeta:
1. SOŠ Garbiarska1 (Smolen, Trnková, Griglák, Kovalčíková) 2:30,55
2. SUŠ Slavkovská (Horendarčík, Kucová, Giacko, Theiszová) 2:38,87
3. Gymnázium KK (Mištík, Kriššáková, Vizner, Hrebeňárová) 2:39,40
4. HAOB KK (Závacky, Valčákova, Kurill, Plavcová) 2:57,85
Poradie najhodnotnejších výkonov podľa jednotlivých disciplín:
Chlapci:
1. Dušan Griglák Disk 40,64 61 bodov
2. Patrik Smolen 100m 11,61 49 bodov
3. Adrián Backár Guľa 11,82 48 bodov
4. Filip Doblej Skok do diaľky 584 47 bodov
5. Dušan Griglák Oštep 36,95 38 bodov
6. Michal Maľák 1500m 4:48,29 35 bodov
8. Patrik Smolen 400m 1:00,01 30 bodov
Dievčatá:
1. Martina Kovalčíková Skok do diaľky 460 49 bodov
2. Martina Kovalčíková 100m 13,01 46 bodov
3. Zuzana Trnková 800m 2:46,00 31 bodov
4. Alena Kavaschová Guľa 7,76 28 bodov
5. Zuzana Trnková 400m 1:10,23 26 bodov
6. Barbora Kučerová Oštep 18,84 13 bodov
Hlavný rozhodca: Mgr. Dušan Griglák st. v.r.
V Kežmarku 5.5.2011
PaedDr. Dušan Tokarčík
Štatutár organizátora