Lyžovanie - školské kolo
LYŽOVANIE - školské kolo - chlapci
V dňoch 25.- 28.1.2010 sa uskutočni lyžiarsky kurz pre žiakov 1. ročníkov. Na základe vydaných propozícií sa na záver kurzu uskutočnil pretek v obrovskom slalome pre žiakov všetkých ročníkov SUŠ .
Na pretek sa prihlásilo 15 študentov a 6 študentov súťažilo na snowboarde.
Konečné poradie |
||||||
LYŽOVANIE |
1.kolo |
2.kolo |
celkom |
body |
||
1.miesto |
MIKOLAJCÍK Vladimír |
1.B |
22.81 |
23.20 |
46:01 |
15 |
2.miesto |
KACVINSKÝ Oliver |
3.C |
24.34 |
23.55 |
47.89 |
14 |
3.miesto |
TROPP Daniel |
2.A |
27.29 |
27.21 |
54.50 |
13 |
4.miesto |
KNAPIK Michal |
2.B |
26.99 |
27.63 |
54.62 |
12 |
5.miesto |
PIROŽEK Erik |
1.B |
28.00 |
27.98 |
55.98 |
11 |
6.miesto |
ŠVEJNOHA Dávid |
1.B |
28.59 |
27.44 |
56.03 |
10 |
7.miesto |
MATAVA Matúš |
4.A |
27.97 |
28.13 |
56.10 |
9 |
8.miesto |
KOŠČÁK Ondrej |
2.B |
28.17 |
27.92 |
56.09 |
8 |
9.miesto |
GIACKO Jakub |
1.A |
27.83 |
28.65 |
56.48 |
7 |
10.miesto |
HANEČÁK Igor |
1.A |
29.76 |
28.39 |
58.15 |
6 |
11.miesto |
KAPUSTA Viktor |
2.A |
30.57 |
30.26 |
1:00.83 |
5 |
12.miesto |
ŠICO Pavel |
1.B |
33.73 |
32.63 |
1:06.36 |
4 |
Diskvalifikovaní: 3 |
||||||
|
ŽOLDÁK Matúš |
3.A |
46.68 |
nedok. |
|
|
|
GAJAN Patrik |
1.B |
28.27 |
nedok. |
|
|
|
CHEBAN Jakub |
1.B |
43.41 |
neštart. |
|
|
SNOWBOARD |
||||||
1.miesto |
HANEČÁK Igor |
1.A |
34.15 |
33.71 |
1:07.86 |
6 |
2.miesto |
JEZERČÁK Matúš |
2. B |
34.37 |
33.70 |
1:08.07 |
5 |
3.miesto |
MITURA Michal |
2. B |
37.59 |
37.99 |
1:15.58 |
4 |
4.miesto |
LORENČÍK Matej |
3.A |
40.83 |
36.29 |
1:17.12 |
3 |
5.miesto |
KORKOŠ Dávid |
3.C |
40.83 |
38.79 |
1:19.62 |
2 |
6.miesto |
CEHULA Peter |
4. B |
54.11 |
43.97 |
1:38.08 |
i |
LYŽOVANIE - školské kolo - dievčatá
Na pretek sa prihlásilo 7 študentiek a 4 študentky súťažili na snowboarde.
Konečné poradie:
LYŽOVANIE |
1.kolo |
2.kolo |
celkom |
body |
|||
1.miesto |
KOLESÁROVA Viktória |
4.A |
23.09 |
22.47 |
45.56 |
7 |
|
2.miesto |
KUČKOVSKÁ Stanislava |
1.A |
30.10 |
29.43 |
59.53 |
6 |
|
3.miesto |
THEISZOVÁ Adriána |
2.A |
31.42 |
30.97 |
1.02.39 |
5 |
|
4.miesto |
FELBEROVÁ Martina |
1.A |
33.90 |
33.69 |
1.07.59 |
4 |
|
5.miesto |
BIZUBOVÁ Zuzana |
1.A |
36.17 |
34.76 |
1.10.83 |
3 |
|
6.miesto |
BERNÁTOVÁ Lucia |
1.A |
37.36 |
36.40 |
1.13.76 |
2 |
|
7.miesto |
ČESELKOVÁ Eva |
1.A |
30.44 |
1.00.04 |
1.30.48 |
1 |
|
SNOWBOARD |
|
||||||
1.miesto |
JELENOVÁ Martina |
2.A |
45.23 |
41.91 |
1.27.14 |
4 |
|
2.miesto |
JOCHMANDVÁ Paula |
3.A |
48.51 |
45.49 |
1.34.00 |
3 |
|
3.miesto |
ČESELKOVÁ Eva |
1.A |
37.02 |
57.85 |
1.34.87 |
2 |
|
Diskvalifikovaný:1 |
|||||||
|
RAFFAJOVÁ Eva |
1.A |
nedok. |
|
|
|